Vietnam pre nás nie je trendová záležitosť, Vietnam je súčasťou našej identity. Sme bratranec a sesternica, ktorí sa rozhodli predstaviť svoje kultúrne dedičstvo na Slovensku cez dobré jedlo. Preto sme si spolu otvorili rodinný podnik PHO s chuťami autentického Vietnamu.

Thang

V našej rodine má gastronómia svoju tradíciu. Pochádzam z Nim Danh, kde môj brat vlastní najväčšiu reštauráciu v meste. Ja som sa rozhodol skúsiť šťastie na Slovensku a pred rokmi som si v Skalici otvoril svoju prvú reštauráciu.

Vietnam je na Slovensku stále veľká neznáma, pričom je to očarujúca krajina so srdečnými ľuďmi a rozmanitým jedlom. A takto by som chcel predstaviť ľuďom Vietnam v reštaurácii PHO. Cez poctivo pripravené jedlo, na ktorom bude poznať naše nadšenie pre vietnamskú kuchyňu.

Huong

Narodila som sa na Slovensku, ale Vietnam je pre mňa druhý domov, do ktorého sa rada vraciam.

Vietnam sa mi spája s rôznymi chuťami a vôňami. Je to srdcová záležitosť. Rozhodla som sa vytvoriť miesto, kde vietnamská kuchyňa je pripravovaná ako u nás doma a všetky suroviny sú čerstvé a jedlá varené s láskou. varené s láskou.

Tak vznikla naša vietnamská reštaurácia a keďže ma veľa kamarátov prezýva „phočko“, dala som jej príznačný názov Pho.

Vietnamese Street Food, Bory Mall, Bratislava, 1. nadzemné podlažie, predajňa č. 75